Предмет: Химия,
автор: rybatana91
У результаті реакції достатньої кількості хлоридної кислоти з 5 г суміші порошків міді і цинку виділилося 0,56л водню (н.у.). Обчисліть масову частку міді у суміші
Ответы
Автор ответа:
9
Ответ:
m(Cu)= 3,375 г.
w(Cu)= 3,375/5*100%=67,5%
Объяснение:
9101511111:
вроде правильно
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: stDem0n
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: tsaroev2000
Предмет: Геометрия,
автор: Нурик111111111111
Предмет: Физика,
автор: mister76