Предмет: История, автор: Lukeria0wl

Плиз! 6 клас дуже треба! Історія
1.Як проведення Олімпійських ігор впливало на життя народу Греції?

2. Як у релігійних уявленнях греків відобразилося їхнє повсякденне життя та знання?
Буть-ласка!

Ответы

Автор ответа: myroniukiryna
35

1) Проведення Олімпійських ігор надало грекам більше можливостей заробити гроші для кращого життя та кращої роботи, наприклад, прибирати чи допомагати учасникам. Це також давало можливість стати вільними для тих, хто брав участь в іграх (завдяки популярності чи заробленим коштам через панкратіон).  

2) У давньогрецькому світі релігія була особистісною, безпосередньою та присутньою у всіх сферах життя. За допомогою формальних ритуалів, що включали жертви тварин, міфи пояснювати походження людства та дарували богам людське обличчя. Грецька релігія вплинула на їх повсякденне життя, оскільки вони робили так багато речей для своїх богів щодня, як жертви та ігри. Єдиними вимогами до греків було вірити, що боги існують, і виконувати ритуали та жертвоприношення, завдяки яким боги отримали належне. Заперечувати існування божества було ризиком для виникнення репресій від божества чи від інших смертних. Дослідження історії релігії включає вивчення історії тих, хто її підтримував, разом із їх духовним, етичним, політичним та інтелектуальним досвідом. Грецька релігія, як її зараз розуміють, ймовірно, була наслідком змішання релігійних вірувань і практик між прихідними грекомовними народами, які прибули з півночі в ІІ тисячолітті до н.е., та корінними жителями.

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: soniaw
найти выразительные средства в тексте и выписать их.
Но вот вы собрались в отъезжее поле, в степь. Вёрст десять пробирались вы по просёлочным дорогам – вот, наконец, большая. Мимо бесконечных обозов, мимо постоялых двориков с шипящим самоваром под навесом, раскрытых настежь воротами и колодезем, от одного села до другого, через необозримые поля, вдоль зелёных конопляников, долго, долго едете вы. Сороки перелетают с ракиты на ракиту; бабы, с длинными граблями в руках, бредут в поле; прохожий человек в поношенном нанковом кафтане, с котомкой за плечами, плетётся усталым шагом; грузная помещичья карета, запряжённая шестёриком рослых и разбитых лошадей, плывёт вам навстречу. Из окна торчит угол подушки, а на запятках, на кульке, придерживаясь за верёвочку, сидит боком лакей в шинели, забрызганный до самых бровей. Вот уездный городок с деревянными кривыми домишками, бесконечными заборами, купеческими необитаемыми каменными строениями, старинным мостом над глубоким оврагом… Далее, далее!.. Пошли степные места. Глянешь с горы – какой вид! Круглые, низкие холмы, распаханные и засеянные доверху, разбегаются широкими волнами; заросшие кустами овраги вьются между ними; продолговатыми островами разбросаны небольшие рощи; от деревни до деревни бегут узкие дорожки; церкви белеют; между лозняками сверкает речка, в четырёх местах перехваченная плотинами; далеко в поле гуськом торчат драхвы; старенький господский дом со своими службами, фруктовым садом и гумном приютился к небольшому пруду. Но далее, далее едете вы. Холмы всё мельче и мельче, дерева почти не видать. Вот она наконец – безграничная, необозримая степь!