Предмет: Химия,
автор: nirtttttttttttttt
Обчисліть масу гліцеролу, що утвориться під час омилення триолеїнового жиру масою 335,92г
Ответы
Автор ответа:
7
Спочатку обчислюємо молярну масу жиру - вона дорівнює 878 г/моль. Тепер ділимо масу жиру у грамах на молярну масу: 335,92г / 878г/моль = (приблизно) 0,38 моль - це кількість жиру. Якщо подивитися на схему омилення жирів (сторінка 143), то побачимо, що кількість жиру дорівнює кількості спирту. Отже, кільк. спирту гліцеролу = 0,38моль. Тепер знаходимо мол. масу гліцеролу (= 92г/моль) і помножаємо на кількість: 0,38моль * 92г/моль = 34,96г.
Відповідь: 34,96г.
(вибачте, що пишу словами і коротко, просто набираю з телефону - маю надію, що змогла вам допомогти, сама тільки що вирішила цю задачу в підручнику, тож була в темі)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: OlgaKova
Предмет: Русский язык,
автор: Ядщк78
Предмет: Русский язык,
автор: OlgaKova
Предмет: Химия,
автор: katya1806200
Предмет: Математика,
автор: МилаАрт1