Предмет: Химия,
автор: rvrvdh1
Яка маса солі утвориться при взаємодії сульфур(VI)оксиду масою 40 г з валій оксидом?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
40 г Х г
SO3 + BaO = BaSO4
n=1 моль n=1 моль
М = 80 г/моль М = 233 г/моль
m= 80 г m=233 г
40 г SO3 - Х г BaSO4
80 г SO3 - 233 г BaSO4
m(BaSO4) = 40 * 233 / 80 = 116,5 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Cleo55
Предмет: Русский язык,
автор: far400
Предмет: Русский язык,
автор: nastuska1998
Предмет: Математика,
автор: alessandrobandos
Предмет: Математика,
автор: Raptor1111453