Предмет: Химия, автор: Аноним

Обчисліть кількість речовини ферум(ІІІ) оксиду, що утвориться під час розкладання
42,8 г ферум(ІІІ) гідроксиду,

Ответы

Автор ответа: svetka1574
22

Ответ:

Объяснение:

     42,8 г                 Х моль

  2Fe(OH)3    ->     Fe2O3    +    3H2O

n=2 моль                n=1 моль

М= 107 г/моль

m=214 г

42,8 г  Fe(OH)3   -  Х моль  Fe2O3

214 г   Fe(OH)3   -   1 моль  Fe2O3

n(Fe2O3) = 42,8 *1 / 214 = 0,2 моль


Yulia1675: звідки взялось 214?
Похожие вопросы