Предмет: Физика,
автор: Аноним
Резистори, опори яких 30 і 60 Ом, з’ єднані послідовно й підключені до батарейки. Напруга на першому резисторі 3 В. Яка напруга на другому резисторі?
Ответы
Автор ответа:
10
Ответ:
Объяснение:
I1=I2=U1/R1=3/30 = 0.1 A
U2=I2*R2=0.1*60 = 6 B
Автор ответа:
11
Ответ:
Найдём силу тока I=3:30=0,1А
Найдем напряжение U=60*0,1=6В
Ответ:6В
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Dimonnnnnnnnn
Предмет: Русский язык,
автор: yzi
Предмет: Русский язык,
автор: 16011973
Предмет: История,
автор: Diivan229
Предмет: Математика,
автор: ника1937