Предмет: Физика, автор: ulianaburrito

До пружини із жорсткістю 50 Н/м підвішено металевий брусок (див. рисунок). Якою є маса бруска? Вважайте, що g = 10 Н/кг.ДАЮ 30 БАЛІВ!

Ответы

Автор ответа: ivitek495
2

m=F:g

m=50:10=5

m=5н/м

и всё


220505kirill14: маса в кг измеряется.
nataliskorochenko: 400 г
220505kirill14: шо 400 г? шо ты мелишь?
nataliskorochenko: маса бруска 400 г
nataliskorochenko: не тупи
220505kirill14: За вторым законом Ньютона: m(МАССА)=F(Равнодействующая сила)/а(ускорение)
220505kirill14: 50/10=5
220505kirill14:
220505kirill14: 5кг
Похожие вопросы