Предмет: Физика,
автор: macovlad213
Пожалуйста срочно надо!!! Через мідний провідник довжиною 20 м та площею поперечного перерізу 1 мм2 протікає струм Знайдіть значення цього струму якщо напруга на кінцях провідника 34В
vasyael:
??
97.14а
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
ро.меди =0.0175 Ом*мм²/м, тогда R=ро*L/S=0.0175*20/1=0.25 Ом, ток I=U/R= 34/0.25= 136A -ответ
ошибка не 0.25, а 0.35
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ааааацццц
Предмет: Русский язык,
автор: bagchik
Предмет: Английский язык,
автор: valera1009
Предмет: Математика,
автор: CrazyAnanass
Предмет: Математика,
автор: максим102643754