Предмет: Физика,
автор: Andryshka2215
При силі струму 2А на ділянці кола здійснена робота 20Дж Визначте напругу якщо час виконання роботи 10с
Ответы
Автор ответа:
78
Ответ:
мощность N=А/t=20/10=2Вт, N=U*I, U=2/2=1 B -ответ
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Lera1703
Предмет: Русский язык,
автор: ВИКИ83
Предмет: Русский язык,
автор: 89173885390
Предмет: Обществознание,
автор: kseniayozic
Предмет: Геометрия,
автор: Grasshopper1