Предмет: Физика,
автор: Аноним
Під час будівництва доріг коток, який ущільнює покриття, створю тиск к 400 000 Па. Площа опори котка-0,12м у квадраті. Яка маса цього котка?
А) 4,9т. Б) 49 000 кг. В) 490кг.
Будь ласка з пошаговим рішенням.
Ответы
Автор ответа:
2
Дано:
P=400000Па=400кПа=4•10^5Па
S=0.12м²
g=10H/кг
Найти:
m-?
-----------------
F=PS=4•10^5Па•0.12м²=4.8•10⁴Н
m=F/g=4.8•10⁴Н•10Н/кг=4.8•10³кг=4.8т
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Серёга100500
Предмет: Русский язык,
автор: LidiaLOFT
Предмет: Другие предметы,
автор: gffgj
Предмет: Биология,
автор: marycountry