Предмет: Химия, автор: mardaritademidenko

який об'єм вуглекислого газу виділиться пид час згоряння 10 л метану​

Ответы

Автор ответа: svetka1574
1

Ответ:

Объяснение:

  10 л                                Х л

  CH4     +      2O2    =    CO2    +    2H2O

n=1 моль                       n=1 моль

Vm=22,4 л/моль        Vm=22,4 л/моль

V = 22,4 л                   V = 22,4 л

10 л  СН4    -   Х л   СО2

22,4 л  СН4  -  22,4 л  СО2

V(CO2) = 10 * 22,4 / 22,4 = 10 л

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: макрос2