Предмет: Химия, автор: vika16166

очислити масу магній карбонату що утвориться при взаємодії 0.4 моль магній оксиду з карбон 4 оксиду

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
1

Відповідь:

MgO+CO2=MgCO3

M(MgCO3)=84г/моль

nMgO:nMgCO3=1:1

n(MgCO3)=0,4моль

m(MgCO3)=84*0,4=33,6г

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: ЕГОР100230