Предмет: Физика,
автор: romangorobets7
визначте масу на яку діє сила тяжіння 50 H
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
F = 10 Н
F = m·g
m = F / g = 50/10 = 5 кг
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Sonechka0809
Предмет: Русский язык,
автор: roma2004
Предмет: Русский язык,
автор: piramidka
Предмет: Математика,
автор: Аноним