Предмет: Математика,
автор: elenakorneva
дідусь купив буряка та моркву за однаковою ціною. за 3 кг буряка дідусь заплатив 30 грн.Скільки коштують 5 кг. моркви
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
50 гривень
Пошаговое объяснение:
30:3=10 (грн) ціна за 1 кг
10*5=50 (грн) ціна за 5 кг
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: olya1071999
Предмет: Русский язык,
автор: Dianaana
Предмет: Английский язык,
автор: Sashaden
Предмет: География,
автор: wolf129
Предмет: Математика,
автор: SemShow1