Предмет: Математика, автор: elenakorneva

дідусь купив буряка та моркву за однаковою ціною. за 3 кг буряка дідусь заплатив 30 грн.Скільки коштують 5 кг. моркви

Ответы

Автор ответа: D1MAS000
2

Ответ:

50 гривень

Пошаговое объяснение:

30:3=10 (грн) ціна за 1 кг

10*5=50 (грн) ціна за 5 кг

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: wolf129
Предмет: Математика, автор: SemShow1