Предмет: Химия,
автор: 4eJloBeKHopma
Біогаз - це суміш, основними компонентами якої є ме-
тан, карбон(ІV) оксид. Обчисліть об'єм (м3) кисню, що витрачається на спалювання біогазу об'ємом 10 м3 з об'ємною часткою метану 70%.
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
14м³
Объяснение:
V(CH4)=V(газ)*φ=10*0,7=7м³
CH4 + 2O2 → CO2 + 2H2O
7м³ 14м³
V(O2)=2*V(CH4)=2*7=14м³
Автор ответа:
1
Відповідь:
V(CH4)=10*70/100=7м3
V(CO)=10-7=3м3
CH4+2O2=CO2+2H2O
V(CH4):V(O2)=1:2
V(O2)=7*2=14м3
2CO+O2=2CO2
V(CO):V(O2)=2:1
V(O2)=3/2=1,5м3
V1(O2)=14+1,5=15,5м3
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: oxbart
Предмет: Русский язык,
автор: alinki
Предмет: Українська мова,
автор: Слава007
Предмет: Математика,
автор: slashvolf
Предмет: Литература,
автор: dasha64451