Предмет: Физика, автор: striletskiy254

Моторний човен за перші 5хв руху пройшов 2км. А за наступні 12хв пройшов 5,5км. За остані 3хв пройшов 900м. Чи можна назвати рух човна рівномірним? Визначити середню щвидкість його за весь час руху
Якщо можна побачити розвязання

Ответы

Автор ответа: Аноним
1

1) V1=S1/t1=2 км/5 мин=0,4 км/мин

2) V2=5,5/12=0,46 км/мин

3) V3=0,9/3=0,3 км/мин

Скорость менялась.

Vcp=(2+5,5+0,9)/(5+12+3)=0,42 км/мин

Ответ: нет; средняя скорость 0,42 км/мин.

0,42 км/мин=0,42*60=25,2 км/ч.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: kirillkopylov00