Предмет: Химия,
автор: 8arist
За рівнянням реакції H2S + 0, - S + H2O розрахуйте який об'єм
кисню потрібно взяти, якщо в реакцію вступило 40л сірководню.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
40 л Х л
2H2S + O2 = 2S + 2H2O
n=2 моль n=1 моль
Vm=22,4 л/моль Vm=22,4 л/моль
V= 44,8 л V = 22,4 л
40 л H2S - Х л О2
44,8 л H2S - 22,4 л О2
V(O2) = 40 * 22,4 / 44,8 = 20 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: olgaolga2012
Предмет: Английский язык,
автор: Guliamza
Предмет: Русский язык,
автор: алхимик7вика
Предмет: География,
автор: XxMIXFIGHTxX
Предмет: История,
автор: mc81988