Предмет: Физика,
автор: Aaaaaaa1111112222
Яка жорсткість пружини, якщо при рівномірному піднімання вертикально вгору вантажу масою 2 кг, підвішено до неї, її видовження становить 10 см?
Ответы
Автор ответа:
34
Ответ:
Объяснение:
m=2 кг
Δx = 10 см = 0,1 м
__________
k - ?
Из формулы
F = k·Δx
находим
k = F / Δx = m·g / Δx = 2·10 / 0,1 = 200 Н/м
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: эллона
Предмет: Английский язык,
автор: komol
Предмет: Українська мова,
автор: 00111
Предмет: Физика,
автор: AnutaShmatko
Предмет: Алгебра,
автор: elyamiller03Elya