Предмет: Химия,
автор: vika1612200494
Який об'єм вуглекислого газу утвориться внаслідок спалювання порції етину, що містить 9,03 . 10^23 молекул цієї речовини?
Ответы
Автор ответа:
16
Ответ:
V(CO2) = 67,2 л
Объяснение:
Дано :
N(C2H2) = 9,03*10^23 молекул
Найти :
V(CO2) - ?
2 C2H2+5 O2 = 4 CO2+2 H2O
1) n(C2H2) = N/Na
Na = 6.02*10^23
n(C2H2) = 9.03*10^23/6.02*10^23 = 1.5 моль
n(C2H2) = 1,5 моль
2) 1,5 моль n(CO2)
= =>
2 4
n(CO2) = 3 моль
3) V(CO2) = n*Vm
Vm = 22,4 л/моль
V(CO2) = 3 моль * 22,4 л/моль = 67,2 л
V(CO2) = 67,2 л
Ответ : V(CO2) = 67,2 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Azero4ka
Предмет: Английский язык,
автор: Царь2907
Предмет: Українська мова,
автор: ninyla
Предмет: Математика,
автор: Dominic15276
Предмет: Математика,
автор: косинус2