Предмет: Физика, автор: misha2004markelov

!!!50 баллов!!!
З вертикальної скляної трубки діаметром 1 мм випливає 1 крапля води. Знайдіть масу цієї краплі, якщо температура цієї краплі 20°.​

Ответы

Автор ответа: DedStar
18

Ответ:

Объяснение:

1)

Длина границы:

L = 2π·R = π·D = 3,14·1·10⁻³ м

2)

Коэффициент поверхностного натяжения:

σ = F / L

Отсюда F

F = σ·L

Вес капли:

P = m·g

Приравниваем

m·g = σ·L

Масса капли:

m = σ·L/g

m = 73·10⁻³·3,14·10⁻³ / 10 ≈ 23·10⁻⁶ кг    или    23 мг

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: джейн0508