Предмет: Химия, автор: mariana39mede98l

Визначити кількість речовини N2 об'ємом 89.6л.

Ответы

Автор ответа: svetka1574
0

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(N2) = 89,6 л

Vm=22,4 л/моль

Найти

n(N2)

n(N2) = V / Vm = 89,6 / 22,4 = 4 моль

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: aida777555
Предмет: Алгебра, автор: вика2921