Предмет: Физика, автор: andriimelnyk13

під час світіння лампи розжарювання виконується робота 3,96 кДж.Визначте електричний заряд який пройшов через лампу якщо вона ввімкнута в мережу 220в
Даю 50 балів!!!!!!!

Ответы

Автор ответа: Jshshssu
42

Ответ:

18Кл(Кулон)

Объяснение:

Дано:

А= 3,96кДж=3960Дж

U=220В

q-?

________________________

U=A/q

q=A/U

q=3960/220=18Кл

Похожие вопросы