Предмет: Химия, автор: slavafootball92

визначити об'єм кисню необхідного для спалювання ацетилену, об'ємом 8 літрів

Ответы

Автор ответа: svetka1574
2

Ответ:

Объяснение:

     8 л                     Х л

   2C2H2      +      5O2     =      4CO2      +    2H2O

n= 2 моль              n=5 моль

Vm=22,4 л/моль   Vm=22,4 л/моль

V = 44,8 л              V = 112 л

8 л   С2Н2   -   Х л   О2

44,8 л  С2Н2  -  112 л  О2

V(O2) = 8 * 112 / 44,8 = 20 л

Автор ответа: chemistry0ua
0

Ответ:

Объяснение:

2C2H2 + 5O2 = 4CO2 + 2H2O ; n(C2H2) = 8/22,4 = 0,35 моль ; виходячи с приводу, що ацитилену дві моль до п"яти моль кисню, n(O2) = 0,8 моль ; V(O2) = 0,8 x 22,4 = 17,92 литра

Похожие вопросы