Предмет: Химия,
автор: lilihocevuch
Визначити масу солі що утвориться при взаємодії 108 г алюмінію з сульфатною кислотаю
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
108 г Х г
2Al + 3H2SO4 = Al2(SO4)3 + 3H2
n=2 моль n=1 моль
М=27 г/моль М =342 г/моль
m=54 г m=342 г
108 г Al - Х г Al2(SO4)3
54 г Al - 342 г Al2(SO4)3
m(Al2(SO4)3) = 108 * 342 / 54 =684 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Ирина1966
Предмет: Русский язык,
автор: Viktoriya1406
Предмет: Русский язык,
автор: sankini
Предмет: Математика,
автор: ОТЛИЧНИКLIFE11
Предмет: Математика,
автор: Алискa