Предмет: Физика,
автор: natashasanzara57
Знайти силу тяжіння що діє на шматок льоду об'єм якого 5 метрів кубічних
Ответы
Автор ответа:
0
F=mg.
m=V*ро
Ро льоду=900кг/м^3;
m=900*5=4500кг
F= 45000 Н
m=V*ро
Ро льоду=900кг/м^3;
m=900*5=4500кг
F= 45000 Н
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: асюха
Предмет: Русский язык,
автор: обратень
Предмет: Английский язык,
автор: vladikoo
Предмет: История,
автор: Sem12123
Предмет: Математика,
автор: сергей4610