Предмет: Физика, автор: udhchdj

Визнач густину сплаву який містить 178г міді та 30см³ цинку

Ответы

Автор ответа: ImperorII
26

Відповідь:

Пояснення:

V = V₁ + V₂

V = m/ρ

V₁ = m₁/ρ ₁

m₁ = ρ ₁V₁

m₁ = 7,1  г/см³ * 30 см³ = 213 г

m = m₁  + m₂ =  391 г

V₂  = m₂/ρ₂  

V₂  = 178 г/8,9 г/см³ = 20 см³

m/ρ = V₁ + V₂

ρ = m/(V₁ + V₂)

ρ = 391/(30+20) = 7,82 г/см³

Похожие вопросы