Предмет: Химия,
автор: nikita1985maks
яка маса, кількості речовин містять в сульфуру (4) оксиди SO2 об'ємом 112л (н.у)
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано
V(SO2) = 112 л
Vm=22,4 л/моль
М(SO2) = 64 г/моль
Найти
m(SO2)
n(SO2)
n(SO2) = V / Vm = 112 / 22,4 = 5 моль
m(SO2) = n * M = 5 * 64 = 320 г
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: kikerr
Предмет: Русский язык,
автор: elis37
Предмет: Українська мова,
автор: kikerr
Предмет: Математика,
автор: kisa2128
Предмет: Математика,
автор: solodovnikova100503