Предмет: Химия,
автор: anny282516
Обчисліть масу купрум(||) оксиду кількістю речовини 0,5 моль
Ответы
Автор ответа:
15
Ответ:
40
Объяснение:
CuO
v=0.5 моль
розв'язання
v=m/M
m=v*M
M=Mr
Mr(CuO) = Ar(Cu) + Ar(O) = 64+16 =80
m = 80 * 0.5 = 40
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: kivik04
Предмет: Русский язык,
автор: kisjuk112
Предмет: Українська мова,
автор: myljarka
Предмет: Математика,
автор: катюня61
Предмет: Математика,
автор: настюша445