Предмет: Математика, автор: litvinovaanzela923

купили два з половиною кілограм цукерок по 80 гр за 1 кг.Скільки гривень коштує покупка?​

Ответы

Автор ответа: Iryn95
1

Пошаговое объяснение:

1 кг - 80 грн

2,5 кг - ? грн

80*2,5=200 грн коштує 2,5 кг цукерок

Автор ответа: Albina09042003
0

1) 80 грн. Коштує 1кг + 1кг= 160 - за 2кг

2) 80 грн 1 кг , то за 500г коштує 40грн.

Разом: 200 грн за 2.5 кг цукерок

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: mashakotik343ffff