Предмет: Математика,
автор: litvinovaanzela923
купили два з половиною кілограм цукерок по 80 гр за 1 кг.Скільки гривень коштує покупка?
Ответы
Автор ответа:
1
Пошаговое объяснение:
1 кг - 80 грн
2,5 кг - ? грн
80*2,5=200 грн коштує 2,5 кг цукерок
Автор ответа:
0
1) 80 грн. Коштує 1кг + 1кг= 160 - за 2кг
2) 80 грн 1 кг , то за 500г коштує 40грн.
Разом: 200 грн за 2.5 кг цукерок
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: гульчатай
Предмет: Английский язык,
автор: Масяня1998
Предмет: Алгебра,
автор: mashakotik343ffff