Предмет: Физика,
автор: dinkaaaa62
Егер серіппеге ілінген массасы 30 г жүк 1 минут ішінде 300 тербеліс жасайтын болса, серіппенің қатаңдығын анықтаңдар
Ответы
Автор ответа:
75
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m = 30 г = 0,030 кг
t = 1 мин = 60 с
n = 300
_____________
k - ?
1)
Период колебаний груза:
T = t / n = 60 / 300 = 0,2 с
2)
Но:
T = 2π·√ (m/k)
T² = 4·π²·m / k
k = 4·π²·m / T²
k = 4·3,14²·0,030 / 0,2² ≈ 30 Н/м
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: happymen
Предмет: Русский язык,
автор: liza332
Предмет: Русский язык,
автор: мунара
Предмет: Обществознание,
автор: Аноним
Предмет: Информатика,
автор: rpg657