Предмет: Химия, автор: petro432

Визначити кількість речовини яка міститься у 36г H2O

Ответы

Автор ответа: svetka1574
1

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(H2O) = 36 г

M(H2O) = 18 г/моль

Найти

n(H2O)

n(H2O) = m / M = 36 / 18 = 2 моль

Похожие вопросы