Предмет: Химия,
автор: Svetlanathka
обчисліть об'єм карбон 4 оксиду (CO2) за н.у. масою 2.2 г
Ответы
Автор ответа:
20
Ответ:
Объяснение:
Дано
m(CO2) = 2,2 г
М(СО2) = 44 г/моль
Vm=22,4 л/моль
Найти
V(CO2)
n(CO2) = m / M = 2,2 / 44 = 0,05 моль
V(CO2) = Vm *n = 22,4 * 0,05 = 1,12 л
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: olkav37
Предмет: Алгебра,
автор: PepsiKolla034
Предмет: Геометрия,
автор: elinafaizova096
Предмет: Математика,
автор: саша3289
Предмет: Математика,
автор: kozlovaa640