Предмет: Химия,
автор: godunanastasia0
Який об'єм за нормальних умов займає суміш 0.5 моль CO2 і 0.5 моль кисню O2
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
V(CO2) = Vm *n = 22,4 * 0,5 = 11,2 л
V(O2) = Vm *n = 22,4 * 0,5 = 11,2 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: snejana446
Предмет: Биология,
автор: blinkapec157
Предмет: Українська мова,
автор: larisadolgina54
Предмет: Математика,
автор: sali78