Предмет: Химия,
автор: shmahalska06
Обчисліть масу водню об'ємом 11, 2
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
Дано
V(H2)= 11,2 л
Vm=22,4 л/моль
M(H2) = 2 г/моль
Найти
m(H2)
n(H2) = V / Vm = 11,2 / 22,4 = 0,5 моль
m(H2) = n * M = 0,5 * 2 = 1 г
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: edenfootball17
Предмет: Алгебра,
автор: roxnoob82
Предмет: Русский язык,
автор: epramovamerzie
Предмет: Алгебра,
автор: dezdez