Предмет: Физика, автор: andrejmarockin

Визначте густину крейди, якщо маса її кусочка дорівнює 3,6 г, а об'єм - 1,8 см3​

Ответы

Автор ответа: agrabar6
36

Объяснение:

Дано:

m=3.6г

V=1.8см³

Найти:

ρ-?

----------------

ρ=m/V=3.6г/1.8см³=2г/см³

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: zere3568
Предмет: Алгебра, автор: kuserbaevaasema