Предмет: Химия, автор: kikz21

К 200г 40% раствора щелочи прилили ещё 100г воды.Найдите w щелочи в полученном растворе.

Ответы

Автор ответа: slen79
0

Відповідь:

Масова частка лугу 26,67%

Пояснення:

Маємо 200г суміші з масовою часткою лугу 40%.

Знайдемо масу лугу:

200г - 100%

Хг - 40%, звідси Х = 200*40/100 = 80г

При додаванні 100г води ми отримали 100 + 200 = 300г суміші в якій було 80г лугу. Дізнаємось масову частку:

300г - 100%

80г - Х%, звідси Х = 80*100/300 = 26,67%

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: ssiskinsruto