Предмет: Математика, автор: ljudanovak

За 5кг яблук заплатили 30грн.Один кг груш коштує на 2 грн більше.Скільки коштує 7 кг груш?


jekadva: =56

Ответы

Автор ответа: StrangerThinngs
1

Ответ:

56 грн

Пошаговое объяснение:

30:5=6 (грн) - один кг яблук

6+2=8 (грн) - один кг груш

8•7=56 (грн) - 7 кг

Автор ответа: smartshop8567
1

Ответ: 7кг груш коштує 56грн

1)30 ÷5=6(кг) - 1кг яблук

2)6+2=8(грн) - 1кг груш

3)8×7=56(грн) - 7 кг груш

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: asmpozoyan