Предмет: Математика,
автор: ljudanovak
За 5кг яблук заплатили 30грн.Один кг груш коштує на 2 грн більше.Скільки коштує 7 кг груш?
jekadva:
=56
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
56 грн
Пошаговое объяснение:
30:5=6 (грн) - один кг яблук
6+2=8 (грн) - один кг груш
8•7=56 (грн) - 7 кг
Автор ответа:
1
Ответ: 7кг груш коштує 56грн
1)30 ÷5=6(кг) - 1кг яблук
2)6+2=8(грн) - 1кг груш
3)8×7=56(грн) - 7 кг груш
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: tellrezel
Предмет: Українська література,
автор: evelin06alsou
Предмет: Английский язык,
автор: asmpozoyan
Предмет: Химия,
автор: Romashka386