Предмет: Химия, автор: Аноним

Обчисліть кількість речовини алюміній оксиду масою 30,6 грам​

Ответы

Автор ответа: slen79
3

Відповідь:

n = 0,3 моль

Пояснення:

Наша формула Al2O3

Обчислимо значення молярної маси оксиду:

27*2+16*3 = 102 г/моль

Знайдемо кількість речовини:

n = 30,6/102 = 0,3 моль

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: viktoriaploshenko6
Предмет: Математика, автор: ilya306