ПОЖАЛУЙСТА ОПИШИТЕ ТОТАЛІТАРНИЙ РЕЖИМ НІМЕЧЧИНИ (АБО) ІТАЛЇЇ У МІЖВОЄННИЙ ПЕРІОД
Ответы
Головною метою тоталітарного режиму у Німеччині у міжвоєнний період було створення Фольксгемайншафту. Його створення вимагало очищення та збільшення німецької «раси», біологічного відриву від євреїв. Нацистські зусилля з очищення німецької раси отримали атмосферу відводу від псевдонауки, расового руху гігієни, який широко процвітав у перші десятиліття 20 століття. Нацистські лідери говорили про свої зусилля з «реконструкції раси Німеччини» прийняттям законів про охорону спадкового здоров'я (1933). Цей документ передбачав стерилізацію приблизно двох мільйонів людей, які вважалися недостойними для німецької раси. Закон про субсидію одруження від липня 1933 р. мав на меті стимулювати рівень народжуваності шляхом надання позик новоспеченим подружжям; ці позики будуть виплачуватися з народженням кожної наступної дитини. Таку ж мету мала і нацистська ідеалізація матерів та віднесення його, як особливої роботи та служби Рейху.
Нацистські зусилля щодо вирішення «єврейської проблеми» насправді були результатом жорстокого антисемітизму, який спонукав нацистський режим до все більш екстремальних заходів переслідування. Така політика призвела до еміграції приблизно половини єврейського населення 1933 року в чисельності 500 000 чоловік.
Для нацистів виключення євреїв з Фольксгемайншафту було настільки ж важливим, як і залучення до нього німецьких робітничих класів. До 1937 року Німеччина почала страждати від дефіциту робочої сили. Тому гітлерівці розробили розроблену програму субсидій на дозвілля працівників. Програма «Сила через радість» надавала субсидії на відпустку працівників. Забезпечуючи дозвілля для робітників, уряд спробував інтегрувати їх до складу Фольксгемайншафту. Новий, недорогий автомобіль, Фольсфаген, був розроблений, щоб надати працівникам можливість володіти автомобілем, який до того часу в Німеччині був символом багатства та статусу.
Отже, тоталітарний режим в Німеччині був покликаний підняти Німеччину з колін (після поразки у Першій світовій війні) та підготувати її до реваншу, який відбувся у Другій світовій війні.