Предмет: География,
автор: Аноним
до Києва що лежить на висоті 140-200м над рівнем моря нормальним є тиск 746 мм рт ст. Обчисліть який атмосферний тиск вважатиметься нормальним для Києва?
Ответы
Автор ответа:
8
Ответ:
Атмосферний тиск падає на 10 мм. рт. ст. на 100 метрів
140/100=1,4; 1,4*10=14; 746-14=732 мм. рт. ст.
200/100=2; 2*20=20; 746-20=726 мм. рт.
726-732 мм. рт. ст. -нормальний атмосферний тиск для Києва
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kuzlovika89
Предмет: Химия,
автор: volontir145754893
Предмет: История,
автор: a7348005
Предмет: Математика,
автор: rozhinov03
Предмет: Математика,
автор: BloodyAlex19969