Предмет: Химия, автор: anton1197

Обчисліть кількість молекул карбон 5 оксиду в об'ємі 44.8л ​

Ответы

Автор ответа: ForeignAgent
0

Ответ:

12*10^23 молекул

Объяснение:

1 моль газу = 22.4л = 6*10^23 молекул

44.8л = 2 моль = 12*10^23 молекул

Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык, автор: dashhh930
Предмет: Химия, автор: bilenkobogdan31