Предмет: Химия,
автор: krugliynazar1
Позначте, який об'єм(за н. у) займає 2,8 г карбон 2 оксид
Ответы
Автор ответа:
7
Ответ:
2,24 л
Объяснение:
M(CO)=12+16=28 г/моль
n(CO)=m(CO):M(CO)=2.8:28=0.1 моль
V(CO)=Vн.у*n(CO)=22.4*0.1=2.24 л
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: asapalcik
Предмет: Другие предметы,
автор: sooulin
Предмет: Алгебра,
автор: Ryback2222
Предмет: Математика,
автор: MYDIARY