Предмет: Физика,
автор: ponkrattov
Яку еквівалентну дозу йонізуючого випромінювання отримає особа, що перебувае поблизу джерела у-випромінювання протягом 1 год, якщо посекунди вона отримує поглинуту дозу 25*10⁹ Гр?
Ответы
Автор ответа:
83
Ответ:D=0.9*10^-5 гр
Рд= 25*10^-9Гр. Розв'язання
t=1год=3600с. Рд= D/t= D=Pд*t
D-? [D]= гр*с/с= Гр
D= 25*10^-9*3600= 0.9*10^-5гр
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: alinabobrusko603
Предмет: Английский язык,
автор: vikmanika
Предмет: История,
автор: chego29
Предмет: Алгебра,
автор: зайчик82
Предмет: Обществознание,
автор: alinalove07