Предмет: Математика,
автор: katja3759
За 0,8 кг печива заплатили 23,04 грн . Скільки треба заплатити за 1,5 кг такого печива ?
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
Пошаговое объяснение:
0.8 кг - 23.04 грн
1.5 кг - Х грн
х=(23.04*1.5):0.8=43.2 грн заплатили
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: vovanorvardyan
Предмет: Геометрия,
автор: antangel2009
Предмет: Алгебра,
автор: lohloxlol1
Предмет: Математика,
автор: iskenderov00