Предмет: Химия,
автор: vaklodin
яка маса вапняку, що містить 5% некарбонатних домішок, необхідна для одержання негашеного вапна масою 112кг?
Ответы
Автор ответа:
8
Відповідь:
CaCO3=CaO+CO2
m(CaO)=112кг
m(CaCO3)=100кг/кмоль
M(CaO)=56кг/кмоль
n(CaO)=112/56=2кмоль
nCaCO3:nCaO=1:1
n(CaCO3)=2кмоль
m(CaCO3)=100*2+(100*2*0,05)=210кг
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: ivanmasalov77
Предмет: Немецкий язык,
автор: mikolaborodavka2008
Предмет: Литература,
автор: dahyunnayeonly
Предмет: Геометрия,
автор: OksanaKobinets