Предмет: Физика, автор: bysik0673531023

На якій відстані від радіолокатора перебував літак, якщо проміжок часу між моментанти посилання і приймання радіосигналу дорівнює 0,2 мс?Поможіть будь ласка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы

Автор ответа: ImperorII
15

Відповідь:

Пояснення:

c = 2L/t

L = ct/2

L = 3*10⁸*0.2*10⁻³/2 = 30000 м = 30 км

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: pichuhinasofia04
Предмет: Окружающий мир, автор: berkytnasta
Предмет: История, автор: 6311090