Предмет: Химия,
автор: btsv43731
скільки молів містить 2м³ води?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано
V(H2O) = 2 м³ =2000 л
Vm = 22,4 л/моль
Найти
n(H2O)
n(H2O) = V / Vm = 2000 / 22,4 = 89 моль
btsv43731:
Дякую!
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: artemamidov755
Предмет: Биология,
автор: anastasiatkacuk92
Предмет: Математика,
автор: irinagaevska2011
Предмет: Математика,
автор: 123kk
Предмет: Физика,
автор: FeshDark