Предмет: Химия,
автор: lipavyou
Обчисліть кількість речовини атомів Оксигену, що міститься в 277,2 г нітратної кислоти НNО3.
Ответы
Автор ответа:
8
Відповідь:
M(HNO3)=53г/моль
n(HNO3)=277,2/53=5,2моль
N(O)=4*5,2*6,02*10²³=125,216*10²³моль⁻¹
Пояснення:
nikolaygr:
да
У вас ответ неправильный, правильный ответ 13,2
а как нашли?
в ответе N(O)=3*5,2*6,02*10²³=93,9*10²³моль⁻¹
13,2 моль а не 93,9*10
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Howardo
Предмет: Биология,
автор: r8qdb6mg7j
Предмет: Математика,
автор: dasham8521
Предмет: Музыка,
автор: alutin
Предмет: Информатика,
автор: Ghetto11