Предмет: Математика, автор: xrystja18012004

які з точок А(-1;6;2), В(-1;-6;2), С(1;6;-2), D(1;-6;2) лежать в одній площині, паралельній площині xz?​

Ответы

Автор ответа: ForeignAgent
5

Ответ:

A B

Пошаговое объяснение:

якщо 2 з трьох координат точок взаємно рівні між собою, ці точки належать одній площині

Xa=Xb, Za=Zb

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Аноним
СРООООЧНО ДАЮ 100 БАЛОВ




Визначте тему та основну думку тексту
Підказка: тема - те, про що розповідається (формулюється словосполученням), основна думка - те, до чого автор закликає, від чого застерігає, чому навчає (починається з дієслова)

Доповніть текст власними роздумами про роль вишиванки (3-4 речення)

Вишиванка - одяг вільних людей
Вишиванка ще з давніх-давен супроводжувала український народ і була для нього символом нескореності. Сорочки, вишиті спеціальними символами, носили козаки-характерники (деякі зразки збереглись донині). Чумаки довіряли прання своєї сорочки лише одній єдиній дівчині. А воїни УПА носили з собою чорні вишиванки на випадок раптової смерті.Тисячі людей через ті вишиті сорочки страшенно страждали, гинули, терпіли голод…

Відомого українського мовознавця, письменника і дисидента Бориса Антоненка-Давидовича, автора книги «Як ми говоримо», що стала підручником справжньої української мови 20 сторіччя, в 1937 році заарештували за те, що він співав українські пісні, говорив, що Україна зможе повноцінно розвиватися тільки тоді, коли відділиться від Радянського Союзу, та за те, що носив вишиту сорочку. Спочатку його було вислано до Сибіру на десятки років, а потім піддано до довічного ув’язнення. Справжня ж його «провина» полягала у відмові русифікувати словники української мови. Вишиванка для Бориса Дмитровича була способом самовираження власної свободи та символом непокори. Коли його перший раз судили, він попросив дружину принести в залу суду вишиванку і одягнув її, аби всі побачили, що саме українця судять.

Зв’язкова Романа Шухевича Ольга Ільків, перебуваючи в засланні 14 років, вишивала в камері сорочку зі старих шматків старих списаних простирадл, і саме це рятувало її від божевілля. Вона вірила, що настане час − буде вільна, і зможе одягнути цю сорочку в вільній Україні. Так і сталося… через 50 років