Предмет: Химия, автор: darina111222333

обчисліть обєм який за нормальних умов займають 3.01*10 в 25 степені молекул водню

Ответы

Автор ответа: Alexei78
26

Ответ:

дано

N(H2) = 3.01*10^25 молекул

----------------------

V(H2)-?

V(H2) / Vm = N(H2) / N(A)

Vm = 22.4 L/ mol , N(A) = 6.02*10^23 молекул

V(H2) = Vm * N(H2)  / N(A) = 22.4 * 3.01*10^25 / 6.02*10^23 = 1120 L

ответ 1120 л

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: aisasarifhanova495